Kırmadan Dökmeden Pimaş Tıkanıklık Açma

Bakırköy Kırmadan Logar Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Dökmeden Pimaş Tıkanıklık Açma :

Kırmadan Dökmeden Pimaş Tıkanıklık Açma Firması Olarak İstanbul ve İlçelerinde Hizmet Vermekteyiz..

Pimaş açma, Tıkalı pimaş aç işlemleri sektörün lider firması olan Makro Tesisat ile teknolojik cihazlarla tespit edilip robotlarla açılır.

Pimaş tıkanması çeşitli sebeplerden dolayı oluşabilir. Bu durumda yapılması gereken en önemli iş kameralı görüntüleme cihazları ile tıkalı olan pimaş’ın tespit edilmesi ve ardından tıkalı pimaş için çalışma yapılmasıdır.

Pimaş neden tıkanır?

Evinizin yada iş yerinizin en önemli yapılarından olan pimaşlar yaşam alanlarınızda büyük önem taşır. Buralarda oluşacak tıkanmalar ve tıkanıklıklar size büyük sorunlar yaşatabilir.

Bu tıkanmaların başlıca sebepleri;

 • Lavabo ve tuvaletlere atılan ser cisimler
 • Duş/Banyo esnasında giderlere kaçan kişisel temizlik malzemeleri
 • Duş/Banyo esnasında giderlere kaçan saç, kıl, sakal artıkları

Böyle bir durumla karşılaştığınızda tarafımızdan talep edeceğiniz kameralı görüntüleme cihazı ile tıkalı pimaş durumunu net bir şekilde görebilirsiniz.

Robotla pimaş nasıl açılır?

Profesyonel cihazlarla pimaş açma servisi hizmeti veren firmamız yaşam alanlarınıza iş yerlerinize herhangi bir zarar vermeden teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden tespit sağlar.

Tıkalı pimaş açma ile alakalı olarak gelecek olan ustamız yanında tıkalı pimaş açan robot ve kameralı bir cihaz getirecektir.

Kameralı pimaş açma cihazımız ile pimaşlarınız size net bir şekilde kontrol edilip gösterilecektir.

Burada pimaşınızın neden tıkandığını görebileceksiniz.

Ardından robot cihazla pimaş açma işlemine geçilecektır.

Böylece herhangi bir kırma dökme işlemi olmayacak açılan pimaş size tekrardan kamera ile kontrol ettirilecektir.

Tıkalı Pimaş Fiyatlandırma :

Tıkalı Pimaş tespitinde yer alan onarım bedeli yapılan işlemlere göre değişim göstermektedir. Bu tarz çalışmalarda ekibimiz fiyatını size hemen söyleyebilir.

Ancak yapılan tespit sonucunda pimaşın tıkalı olduğu yer ve metrajına bakılarak size fiyat sunulur. Kabul etmenizin ardından çalışmalar en hızlı şekilde tamamlanır.

İşlemler için garanti veriliyor mu?

Tüm çalışmalarımızda sorgusuz sualsiz garanti veriyoruz. Tarafımızdan tespit ve tamiri yapılmış noktalardan yaşayacağınız tüm sorunlarda sizlere ücretsiz olarak tekrar servis gönderiyor. Bu servisten herhangi bir ücret talep etmeden onarımını gerçekleştiriyoruz.

Kamera İle Su Kaçağı Bulma :

Kamera İle Su Kaçağı Bulma ve tespiti, Makro tesisat’ın uyguladığı çözümlerdendir. Makro Tesisat kameralı su kaçak tespiti ile net noktalardan kaçağı bulur ve onarımını sağlar.

Böylece kırmadan, evinize ve iş yerinize zarar vermeden onarım sağlar.

Üst kattan su geliyorsa ne yapmalıyız?

İlk yapmamız gereken üst kattan tüm su sızıntılarını engellemek için su vanalarının kapatılmasını istemektir. Daha sonra akan suyu engellemek için gerekli çalışmaları sağlamalısınız. Ardından bizi arayarak kolayca sorunlu yerin tespiti sağlanabilir.

Hangi cihazlar ile tespit yapılıyor?

 • Ses odaklı dinleme cihazı
 • Kanal (Pimaş) ve Boru görüntüleme kameraları
 • Termal Kameralar ile su görüntüleme
 • Nem Ölçer

gibi cihazlarla tespit yapılmaktadır.

Tespit yapılırken onarım yapıyor musunuz?

Cihazlarımızla yapacağımız tespitlerde herhangi bir gürültü, onarım sesi bulunmamaktadır.

Bu yüzden günün her saatinde tespit için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tamirat sonrasında onarım yapıyor musunuz?

Su kaçağı olan yerde tesisat durumunuza bağlı olarak tamirat çalışması yapılmaktadır. Su kaçak tespiti sonrasında yeri tespit edilir ve ardından bu noktada personelimizin çalışabileceği kadar bir yer açılır.

Su borusunun durumuna bağlı olarak maşon ile giderilebilecek durumlarda yerinde onarım sağlanarak çimento, kalekim gibi malzemeler ile kapatılır. Bu noktalarda herhangi bir çalışma izi bırakmamak için ustalarımız uzmanlıklarını gösterebilirler.

 

Fiyatlandırma

Kaçak su tespitinde yer alan onarım bedeli yapılan işlemlere göre değişim göstermektedir. Bu tarz çalışmalarda ekibimiz fiyatını size hemen söyleyebilir.

Ancak yapılan tespit sonucunda kaçağın olduğu yer ve metrajına bakılarak size fiyat sunulur. Kabul etmenizin ardından çalışmalar en hızlı şekilde tamamlanır.

İşlemler için garanti veriliyor mu?

Tüm çalışmalarımızda sorgusuz sualsiz garanti veriyoruz. Tarafımızdan tespit ve tamiri yapılmış noktalardan yaşayacağınız tüm sorunlarda sizlere ücretsiz olarak tekrar servis gönderiyor. Bu servisten herhangi bir ücret talep etmeden onarımını gerçekleştiriyoruz.

SU Kaçağı Bulma :

  • Avrupa Yakası Boru su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Boru su kaçak onarımı
  • Avrupa Yakası Pimaş boru su kaçak tamiri
  • Avrupa Yakası Kırmadan Boru su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Bilgisayarlı su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Kameralı su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Robotla su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Termal kameralı su kaçak tespiti

Tesisat Çözümleri

Uzman Su Tesisatçı