Arnavutköy Su Tesisatçısı

 

Arnavutköy Su Tesisatçısı :

Arnavutköy Su Tesisatçısı Uzman Kadro ve Tesisat Çözümleri…

Arnavutköy Tesisatçı ve Arnavutköy Su tesisatçısı, işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere Arnavutköy de hızlı hizmet sunmaktayız .Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Arnavutköy de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Arnavutköy su kaçağı. Arnavutköy da eve yakın su tesisatçısı hizmeti. Arnavutköy Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Arnavutköy Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti
Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Su Tesisatçısı :

Arnavutköy su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Arnavutköy su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Arnavutköy su sayacı değişimi, Arnavutköy su basınç regülatör montajı, Arnavutköy taharet musluğu değişimi, Arnavutköy vana değişimi, Arnavutköy su tesisatçısı. Arnavutköy doğalgaz ocak bağlantısı, Arnavutköy su bataryası değişimi, Arnavutköy banyo bataryası değişimi, Arnavutköy lavabo bataryası değişimi. Arnavutköy su tesisatçısı, Arnavutköy bakır boru kaynağı, Arnavutköy bakır boru tesisat, Arnavutköy tesisatçı. Arnavutköy musluk değişimi, Arnavutköy gider temizliği, Arnavutköy su tesisatçısı.

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Arnavutköy Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Soğuk su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi

Arnavutköy Tesisatçı :

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, Arnavutköy da tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Arnavutköy bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Arnavutköy lavabo bataryası değişimi, Arnavutköy eviye bataryası değişimi, Arnavutköy banyo bataryası değiştirme, Arnavutköy fotoselli musluk montaj, Arnavutköy duş bataryası. Arnavutköy duş armatürü, Arnavutköy banyo lavabo değişimi, Arnavutköy su tesisatçısı. Arnavutköy küvet tıkanıklığı, Arnavutköy banyo tıkanıklığı, Arnavutköy klozet değişim, Arnavutköy tuvalet taşı, Arnavutköy rezervuar. Arnavutköy rezervuar iç takım. Arnavutköy su tesisatçısı. Arnavutköy duş teknesi tıkanıklık açma. Arnavutköy duşa kabin, Arnavutköy taharet musluğu, Arnavutköy ara musluk, Arnavutköy su sayacı. Arnavutköy basınç ayarlayıcı, Arnavutköy basınç düşürücü, Arnavutköy su tesisatçısı, Arnavutköy doğalgaz kombi. Arnavutköy petek temizliği, Arnavutköy çamaşır makinesi bağlantısı, Arnavutköy bulaşık makinesi bağlantısı. Arnavutköy banyo su kaçağı tespit, Arnavutköy lavabo su kaçağı, Arnavutköy klozet su kaçağı, Arnavutköy mutfak su kaçağı. Arnavutköy küvet su kaçağı tamiri, Arnavutköy banyo kaçak su tespiti, Arnavutköy tuvalet su kaçağı bulma, Arnavutköy rezervuar su kaçağı. Arnavutköy klozet su kaçağı tamiri, Arnavutköy küvet su kaçağı tamir. Arnavutköy duşa kabin su kaçağı, Arnavutköy radyatör su kaçağı. Arnavutköy pimaş kaçağı tamiri. Arnavutköy su deposu kaçağı. Arnavutköy pis su kaçağı, Arnavutköy temiz su kaçağı, Arnavutköy lavabo su kaçağı, Arnavutköy su yalıtımı.

Arnavutköy Klozet Açma

Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz.

Arnavutköy Kombi Petek Temizleme :

Arnavutköy Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Arnavutköy Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır

Arnavutköy Tesisatçı Sıhhi Tesisat :

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen kişilere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköy tesisatçı, Arnavutköy Su Tesisatçısı, Arnavutköy su kaçağı tespiti, Arnavutköy tıkanıklık açma, Arnavutköy gider açma, Arnavutköy tuvalet tıkanıklığı açma, Arnavutköy lavabo tıkanıklığı açma, Arnavutköy klozet tıkanıklığı açma, Arnavutköy mutfak gideri açma, Arnavutköy banyo tıkanıklığı açma, Arnavutköy kanal açma, Arnavutköy Kanal Görüntüleme, Arnavutköy Logar Açma, Arnavutköy Vidanjör

Arnavutköy Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma, Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve masraf çıkarmadan.

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot cihazlarla tespit etmektedir. Gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil Arnavutköy tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Arnavutköy kanal tıkanıklık açma, Arnavutköy banyo tıkanıklık açma, Arnavutköy tuvalet tıkanıklık açma, Arnavutköy mutfak tıkanıklık açma, Arnavutköy tıkanıklık açma. Arnavutköy klozet tıkanıklık açma, Arnavutköy kameralı tıkanıklık açma, Arnavutköy gider açma. Arnavutköy tıkanıklık açma, Arnavutköy açma. Arnavutköy gider tıkanıklık açma, Arnavutköy lavabo tıkanıklık açma, Arnavutköy kanalizasyon tıkanıklık açma. Arnavutköy robotla kanal tıkanıklığı açma, Arnavutköy lavabo tıkanıklığı açma, Arnavutköy tıkalı klozet açma, Arnavutköy kırmadan tıkanıklık açma. Arnavutköy eviye gideri tıkanıklık açma, Arnavutköy banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Arnavutköy pis su kanalı tıkanıklığı, Arnavutköy rögar tıkanıklığı açma. Arnavutköy Pimaş tıkanıklığı açma, Arnavutköy tıkalı tesisat açma.

Arnavutköy bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız.

Arnavutköy Petek temizliği, Arnavutköy cihazla ilaçlı petek temizleme, Arnavutköy doğalgaz petek yıkama. Arnavutköy basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Arnavutköy petek değiştirme, Arnavutköy çift taraflı doğalgaz petek temizleme.

Arnavutköy klozet tamircisi, Arnavutköy klozet sifon değiştirme, Arnavutköy klozet montajı, Arnavutköy klozet su kaçağı tamiri. Arnavutköy klozet iç takım değiştirme, Arnavutköy asma klozet montajı. Arnavutköy gömme rezervuar montajı, Arnavutköy gömme rezervuar tamiri. Arnavutköy klozet tıkanıklığı açma, Arnavutköy klozet ustası, Arnavutköy klozet tamiratı, klozet değiştirme.

Bizi Arnavutköy sıhhi tesisat arızası için aradığınızda en yakın teknik servisimizle hizmet veriyoruz. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. Evinizde veya İş Yerinizde bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir. Atık Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden hemen açıyoruz.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir?

Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması
Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi
Çay posasının lavabo giderine dökülmesi
Atık yağların lavabo ve tuvaletlere dökülmesi
Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları
Çocuk Oyuncakları
Arnavutköy Musluk Tamiri

Arnavutköy Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun .

Arnavutköy Pimaş açma, temizleme
Arnavutköy Kombi Montajı
Arnavutköy Kombi
Arnavutköy Musluk Batarya klozet tamiri
Arnavutköy Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri
Arnavutköy Gömme Rezervuar Tamir
Arnavutköy Tıkanıklık Açma
Arnavutköy Tesisatçı
Arnavutköy Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri
Arnavutköy Klozet Musluğu
Arnavutköy Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri
Arnavutköy Mutfak Lavabo Kanal Açma
Arnavutköy Tesisatçı
Arnavutköy Petek Temizleme
Arnavutköy Petek Temizliği
Arnavutköy Klozet musluğu tamir
Arnavutköy Duşa kabin Tamiri
Arnavutköy Su kaçağı Tespit
Arnavutköy Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri
Arnavutköy Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri
Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri
Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti İşlemleri
Arnavutköy Klozet sifonu tamiri
Arnavutköy Petek Yıkanması
Arnavutköy Şofben Montajı Yer değiştirme
Arnavutköy Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri
Arnavutköy Noktasal Su kaçağı Tespiti
Petek Temizleme Hizmetleri
Arnavutköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
Arnavutköy Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı
Arnavutköy Tadilatı
Arnavutköy Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri
Arnavutköy Klozet Sifonu Tamir İşlemleri
Arnavutköy Klozet Musluğu Tamir İşlemleri
Arnavutköy Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri
Arnavutköy Mutfak Tamiri Tadilat İşleri
Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri
Arnavutköy Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri
Arnavutköy su kaçak tespiti, Arnavutköy su kaçak bulma, Arnavutköy su tesisatı kaçağı bulma, Arnavutköy tıkanıklık açma, Arnavutköy mutfak lavabo tıkanıklığı açma, Arnavutköy klozet tıkanıklığı açma, Arnavutköy wc tıkanıklığı açma, Arnavutköy gider açma, Arnavutköy tıkalı gider açma, Arnavutköy tesisatçı, Arnavutköy tesisat, Arnavutköy tesisatçı, Arnavutköy sıhhi tesisat, Arnavutköy sıhhi tesisatçı, Arnavutköy su tesisat, Arnavutköy su tesisatı, Arnavutköy su tesisatçısı, Arnavutköy su tesisatçısı, Arnavutköy sıhhi su tesisatçısı, Arnavutköy küvet tesisatçısı, Arnavutköy sifon tesisatçısı, Arnavutköy sifon tesisat ustası, Arnavutköy 7/24 su tesisatçısı, Arnavutköy 7/24 su tesisatı, Arnavutköy 7/24 su tesisatçı, Arnavutköy 7/24 tesisatçı, Arnavutköy 7/24 tesisatçı, Arnavutköy tesisat tamirci, Arnavutköy tesisat tamirci, Arnavutköy tesisat Arnavutköy acil tesisatçı, Arnavutköy petek temizliği, Arnavutköy acil su tesisatçı, Arnavutköy kalorifer tesisatı, Arnavutköy petek temizliği, Arnavutköy cihazlı petek temizliği, Arnavutköy petek yıkama, Arnavutköy petek bakımı, Arnavutköy banyo tadilat, Arnavutköy banyo tamirat, Arnavutköy acil su tesisatçısı, Arnavutköy su kaçakçı, Arnavutköy gömme rezervuar tamir ustası, Arnavutköy klozet tesisat ustası, Arnavutköy klozet iç takım değişimi, Arnavutköy klozet tamiri, Arnavutköy taharet musluğu değişimi, Arnavutköy küvet gideri tıkalı, Arnavutköy tesisat tamircisi, Arnavutköy su tesisat tamircisi, Arnavutköy makine musluğu değişimi, Arnavutköy makine bağlantısı, Arnavutköy bulaşık makinesi bağlantısı, Arnavutköy su tesisat tamir ustası, Arnavutköy musluk montajı, Arnavutköy evye montajı, Arnavutköy gizli kaçak tespiti, Arnavutköy en yakın su tesisatçısı, Arnavutköy en yakın tesisat ustası, Arnavutköy yakınlarında su tesisatçısı, Arnavutköy lavabo montajı, Arnavutköy su arıza tespiti, Arnavutköy sifon tamiri, Arnavutköy de su tesisatçısı, Arnavutköy de su tesisatçısı, Arnavutköy duş başlık montajı, Arnavutköy duş başlığı montajı, Arnavutköy de tesisatçı

Arnavutköy Su Tesisatçısı :
İstanbul Su Tesisatçısı olarak ve Arnavutköy su tesisatçısı firmamız İstanbul’un iki yakasında ve bütün ilçelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Evinizdeki, işyerinizdeki veya ofisinizdeki her türlü tesisat, tamirat ve onarım işlerinizde hizmetinizdeyiz. Hızlı servis ve profesyonel usta kadromuz ile birlikte nöbetçi tesisatçı olarak problemlerinizi en hızlı şekilde çözüp işinizi sizlere teslim ediyoruz. Bizlere yılın her günü 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Arnavutköy ‘de lavabo tıkanıklığı veya mutfak tıkanıklığı mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Arnavutköy su tesisatçısı olarak sizin için buradayız! Tıkanıklık problemi çoğu evde sık yaşanılan bir problemdir ve genel olarak deneyimli bir tesisatçı ve doğru ekipmanlar ile kısa sürede hızlıca çözülür.

Geleneksel yöntemlerin aksine teknolojik cihazlar ile tıkanıklık açma giderlerinizin içerisindeki tıkanıklığı kırmadan ve zarar vermeden açmaktadır. Düşünülenin aksine bu kısa bir süre içerisinde hallolmaktadır. Bu yöntem hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de lavabo veya mutfağınızı kısa süre içinde tekrar kullanmaya başlamanızı sağlar.

Arnavutköy Su Tesisatçısı :

Makro tesisat Arnavutköy Su tesisatçısı hizmet veren firmamız, su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda son teknoloji ürünü cihazlar kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı : Dinleme cihazı, temiz su tesisatlarındaki kaçakların yerini hızlı bir biçimde tespit etmemize olanak sağlıyor. Noktasal olarak su kaçağını tespit etmek için kullandığımız bu cihaz; tüm servis personellerimizin uzun eğitimi sonrası kullanılmaktadır.

Kanal/Boru Görüntüleme Kameraları : Bu kameralar ile atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve pimaş hattındaki tüm sorunları tespit ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit etmemizin haricinde tıkanıklık gibi durumlarda da sıklıkla kullandığımız cihazlardan biridir.

Termal Kamera : Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği boruların yerinin tespit edilmesi için kullanılır. Su sızıntısının tespiti için gerek duyulması halinde termal kamera kullanmaktayız. Termal kamera ile su tesisatının geçtiği alan tespit edilir ve ardından akustik dinleme cihazı ile tekrar gerekli kontroller sağlanır. Böylelikle su sızıntısını noktasal olarak tespit etmiş oluruz.

1o sene aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, İstanbul başta olmak üzere, Avrupa Yakası Tüm İLÇE ve şubeleri bulunan Türkiye’nin en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. Uzman servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan İstanbul’un tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Arnavutköy Su Tesisatçısı Burada :

Anadolu Su Tesisatçısı , Arnavutköy Merkez Tesisat , İmrahor Köy Su Tesiaatçı , İslambey Su Tesisatçısı , Mustafa Kemal Paşa Tesisat , Nenehatun Su Tesisatçısı , Yavuz Selim Tesisatçı , Adnan Menderes , Baklalı Su Tesisatçı , Balaban Su Tesisatçı , Boyalık Su Tesisatçı , Çilingir Su Tesisatçı , Dursunköy Su Tesisatçı , Durusu Tesisatçı , Fatih Su Tesisatçı , Hacımaşlı Su Tesisatçı , Karaburun Su Tesisatçı , Sazlıbosna Su Tesisatçı ,

Tayakadın Su Tesisatçı , Terkos Su Tesisatçı , Yassıören Su Tesisatçı , Yeniköy Su Tesisatçı ,  Atatürk Su Tesisatçı , Boğazköy İstiklal Su Tesisatçı , Yunus Emre Su Tesisatçı , Bolluca Su Tesisatçı , Hicret Mah Su Tesisatçı , Mavigöl Su Tesisatçı , Deliklikaya Su Tesisatçı , Hadımköy Tesiat Ustası , Hastane Mahallesi Tesisatçı , Ömerli Su Tesisatçı , Yeşilbayır Su Tesisatçısı , Haraççı Su Tesisatçı , Karlıbayır Su Tesisatçı , Mareşal Fevzi Çakmak ,  Mehmet Akif Ersoy , Taşoluk Su Tesisatçı ,

Su Tesisatçısı Arnavutköy :

Makro tesisat Arnavutköy Su tesisatçısı hizmet veren firmamız, su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda son teknoloji ürünü cihazlar kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı : Dinleme cihazı, temiz su tesisatlarındaki kaçakların yerini hızlı bir biçimde tespit etmemize olanak sağlıyor. Noktasal olarak su kaçağını tespit etmek için kullandığımız bu cihaz; tüm servis personellerimizin uzun eğitimi sonrası kullanılmaktadır.

Kanal/Boru Görüntüleme Kameraları : Bu kameralar ile atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve pimaş hattındaki tüm sorunları tespit ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit etmemizin haricinde tıkanıklık gibi durumlarda da sıklıkla kullandığımız cihazlardan biridir.

Termal Kamera : Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği boruların yerinin tespit edilmesi için kullanılır. Su sızıntısının tespiti için gerek duyulması halinde termal kamera kullanmaktayız. Termal kamera ile su tesisatının geçtiği alan tespit edilir ve ardından akustik dinleme cihazı ile tekrar gerekli kontroller sağlanır. Böylelikle su sızıntısını noktasal olarak tespit etmiş oluruz.

1o sene aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, İstanbul başta olmak üzere, Avrupa Yakası Tüm İLÇE ve şubeleri bulunan Türkiye’nin en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. Uzman servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan İstanbul’un tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Arnavutköy Su Tesisatçısı Burada :

Tesisat Çözümleri

Uzman Su Tesisatçı

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası