ALTINTEPSİ SU TESİSATÇISI

Tıkanıklık Merkezi

ALTINTEPSİ SU TESİSATÇISI

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi

Altıntepsi Su Tesisatçısı Olarak Termal Cihazla kırmadan ve kameralı robot yardımı ile evinizi kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz ve dilerseniz tamirini de yapıp test ederek size teslim ediyoruz.

7/24 Açık İstanbul Su Tesisatçı Servisi.

SU KAÇAĞI NASIL BULUNUR? 
Müşteri bize ulaşır sorununu belirtir ve randevu oluşturarak hizmeti başlatır.
Ekibimiz 30 dakika (genellikle) içinde müşterinin evine gider. Sorunu tekrar dinler ve daire içinde kaçak su tespitini yapmaya başlar.
Su sızıntısı noktasal tespit edilir ve müşterinin isteği doğrultusunda ekstra ücret alınmadan o nokta kırılarak müşteriye gösterilir.
Müşteri onarım isterse aynı ekip onarımı yapar yada tespit işlemi tamamlanır ve müşteriye detaylı form verilir ve evden çıkılır.
Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri onarımı
Cihazlar yardımı ile su kaçağını noktasal olarak tespitini yaptıktan sonra müşterimizin isteği doğrultusunda onarımını da yapmaktayız.
Su sızıntısı temiz suda ise tespitin ardından aynı ekip hemen onarımını yapmaktadır.

KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI NASIL ANLAŞILIR?
Su kaçağı tespiti yapılırken su borularındaki çatlaklar, kırıklar ya da benzeri hasarlar nedeniyle oluşan sızıntılar ve nem farklılıkları şu yöntemlerle belirlenebilir;Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma
Termal kameralar binadaki tüm su kaçaklarını algılayabilirler.
Termal kamera ile su kaçağı tespiti özellikle kombi çıkışlarında noktasal yapılmaktadır.
Hasar büyümeden tespit edildiğinde binada küf oluşumu engellenir.
Sorunlu bölgeler noktasal olarak tespit edildiği için yalnızca hasarlı kısımlara müdahale edilir. Bu da maliyeti çok düşürür.
Kırma ya da dökme gibi binaya zarar verecek işlemler, hasarın büyüklüğüne göre minimum düzeyde tutulur.
Eviniz sigortalı ise bu işlem en uygun maliyetli olduğu için sigorta şirketleri de bizim gibi kameralı cihazlı firmalara yaptırmanızı isteyeceklerdir. Su kaçağı ister temiz su tesisatınızda, ister pis su giderlerinde, isterse de sıcak su , kalorifer, kombi, petek, banyo tesisatınız da olsun farketmez sorununuz çözülür kırmadan su kaçağı bulma işlemi uygulanır.

Tesisat Çözümleri

Uzman Su Tesisatçı

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası